Bolu'da okullara temizlik elamanı alınacak

Bolu'da okullara temizlik elamanı alınacak
7 Eylül 2021

Bolu’da İŞKUR aracılığıyla il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri ile okullara temizlik görevlisi alınacak. Başvuruların 8-12 Eylül arasında yapılacağı ve işe girmeye hak kazananların 21 Eylül’de işbaşı yapacağı öğrenildi.

Bolu İŞKUR İl Müdürlüğü aracılığıyla Toplum Yararına Program kapsamında il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri ile kentteki okullarda çalıştırılmak üzere temizlik görevlisi alınacak. Başvurular 8-12 Eylül tarihleri arasında sadece internet üzerinden http://esube.iskur.gov.tr ve E-Devlet ALO 170 üzerinden yapılacak. İşe girecek adaylar ile yedek adayların tamamı noter kurası ile belirlenecek. Kurada ismi çıkarak işe girmeye hak kazananlar 21 Eylül'de işbaşı yapacak. İşe girecek olanların çalışma süresi  9 ay olacak.

Başvuracak adayların son bir aydır işsiz olması ve hane halkı geliri net asgari ücretin 1,5 katı yaklaşık 4 bin 250 TL’yi geçmeyecek.

2 yorum yapılmış

  • Ayşe atalay7 Eylül 2021 - 23:23
    Temizlik iş çalışmak isterim
  • Ayşe atalay8 Eylül 2021 - 21:48
    Ben temizlik iş çalışmak istiyorum artık

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.