Bu haberi okurken kanınız donacak

Bu haberi okurken kanınız donacak
10 Eylül 2021

Geçtiğimiz gün Bolu'da yaşanan iğrenç olay adeta kan dondurdu. Yaşananlar adeta bir korku filminin sahnesi gibiydi.

İddiaya göre; Bolu'da nakliyecilik yapan ve önceden de sabıkası olduğu öğrenilen Mehmet C. isimli şahıs önceden ilişkisi olduğu ve pastanede çalışan bir bir bayanı yine aynı pastanede çalışan bir erkek personelle yolda yürürken gördü. Eski sevgilisini başka bir erkekle gören Mehmet C. adeta çılgına döndü.

Hemen durarak genç kız ve erkeği arabasına bindiren Mehmet C. daha sonra Bolu'da taksicilik yaptığı öğrenilen arkadaşı Ümit A.'yıda yanına alarak kızı ve erkek arkadaşını darp etmeye başladılar. 

Mehmet C. ve arkadaşı Ümit A. bir panelvana bindirdikleri genç kız ve erkek arkadaşını ıssız bir yere götürdüler.

BÜYÜK KABUS YAŞANDI..

Asıl büyük kabusta bundan sonra başladı. Genç kız ve arkadaşını burada çırılçıplak soyarak dövmeye devam eden 2'li daha sonra kızla erkeği cinsel ilişkiye zorladı. Bu esnada darp olayıda devam etti. Yine cani arkadaşlar kanlar içinde kalan kız ve erkeğin üzerine çişlerini yaptılar. Saatlerce süren bu vahşetide anbean cep telefonu ile kayda aldılar.

TEHDİT ETTİLER...

Mehmet C. ve arkadaşı Ümit A. yaşananları anlatmaları durumunda cep telefonuna kaydettikleri görüntüleri herkese izletecekleri tehdidiyle genç kız ve erkeği şehir merkezine bıraktılar.

Hemen polise giden kız ve erkek arkadaşı şikayetçi oldular. Polis Mehmet C. ve Ümit A. isimli şahısları yakalayarak gözaltına aldı.

Mahkemeye çıkarılan Mehmet C. ve Ümit A. tutuklandı.

3 yorum yapılmış

  • ...10 Eylül 2021 - 17:25
    En azın dan hangi takside çalıştığını soyleseydi iyiydi nedeni çocuklarımla araca biniyoruz güvenlik açısından demekki bilmemek gerek
  • Fatma hanım11 Eylül 2021 - 20:14
    İsim verin Allah rızası için isim verin. Boluda daha önce de böyle olaylar olmadı mı
  • Mehmet Öztürk 14 Eylül 2021 - 00:11
    Taksici esnafı Sümer taksi ortağıdır

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.