CHP'de şok istifa

CHP'de şok istifa
11 Temmuz 2020

Bolu CHP Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu ilçe başkanlığı görevinden istifa etti.

Bolu Gazetesi'nin aldığı bilgilere göre özellikle belediyeye işçi alımlarında söz hakkı istediği iddia edilen Türkoğlu bu talebine yanıt alamayınca istifa ettiği öne sürülüyor.

Türkoğlu TV BOLU'ya yaptığı açıklamada; "Tanju Özcan’la aramda görüş ayrılıkları var. Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne Figen Varlık ataması yapılması doğru bir davranış değil. Çünkü bu kişi bu görevle ilgili değil. Yanlış bir atama olmuştur. Ben bu göreve Tanju Özcan’ın desteği ile geldim ama bu onun yanlış davranışlarını eleştirmeyeceğim anlamına gelmez. Ben parti içinde her zaman doğruları söyledim. Bu gün bu kararımı partide görev aldığım arkadaşlarımla paylaştım. Kararım kesindir. Bu türlü kararların partimize yararlı olacağını düşünmüyorum. Kamuoyu gündeminde bu türlü dedikodular çoğalmıştır. Bu durumun önüne geçilmesi gerekmektedir. Yoksa partimiz bu karar ve tutumlardan çok ciddi zararlar görecek" dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.