Demircilerin mutlu günü

Demircilerin mutlu günü
23 Ağustos 2021

Bolu’da uzun yıllardır gazetecilik yapan Bolu Havadis Gazetesi İmtiyaz sahibi Mehmet Demirci Avukat Zuhal Demirci ile Gazelle Otel’de düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Bolu’da uzun yıllardır gazetecilik yapan Bolu Havadis Gazetesi İmtiyaz sahibi Mehmet Demirci Zuhal Demirci ile Gazelle Otel’de düzenlenen düğünle hayatlarını birleştirdi. Görkemli düğüne, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Bolu Valisi Ahmet Ümit, AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Adnan Gümüş, Bursa Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy, AK Parti Doğu Anadolu Koordinatörü Nurettin Doğanay, İdari Bölge Mahkemesi Başkanı Turgut Delal ve basın camiasından birçok isim katıldı. Düğünde yer alan isimler, Demirci çiftinin nikah şahitliğini üstlendi. Görkemli düğünde kalabalık dikkat çekerken, Demirci çiftinin mutlulukları gözlerden kaçmadı.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.