Ev sahibi olmak isteyenleri heyecanlandıran proje

Ev sahibi olmak isteyenleri heyecanlandıran proje
23 Eylül 2021

Bolu Belediyesi tarafından dar gelirli vatandaşlar için inşa edilecek olan, 404 adet konuttan oluşan ATAKENT Konutları için Bolu Bel A.Ş. tarafından 27 Ekim 2021 tarihinde yapım ihalesine çıkılıyor.

Bolu’da yaşayan dar gelirli vatandaşların ev sahibi olmaları için Türkiye’de benzeri nadir görülen bir sosyal projeye imza atan Bolu Belediyesi, Dağkent Mahallesi’nde tam 404 adet sosyal konut inşa ediyor. Geçtiğimiz aylarda ihalesini Bolu Bel A.Ş.’nin kazandığı dev proje için tüm hazırlıklar tamamlandı ve 27 Ekim tarihinde yapım ihalesine çıkılacak.

“HEMŞERİLERİMİZE BİR MÜJDEM VAR”

Konu ile ilgili kısa bir konuşma yapan ve müjdeyi Bolu Bel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sarıyıldız’ın vereceğini belirten Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan; “Değerli hemşerilerim şu anda yanımızda Sayın Ali Sarıyıldız bulunmakta. Ali Sarıyıldız, belediyemizin bir süre önce yapacağını duyurduğu ATAKENT konutları yani sosyal konutlarımızla ilgili ihaleyi alan Bolu Bel A.Ş.’nin yönetim kurulu başkanı. Projeyi kat karşılığı bizden almışlardı ve Ali Bey’in Bolu’ya bir müjdesi olacak” diye konuştu.

“2023’ÜN İLK AYLARINDA 404 KONUT TESLİM EDİLECEK”

Bolu Bel A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sarıyıldız ise proje ile ilgili yaptığı konuşmada; “Atakent konutlarımızın ihalesini 4734 Sayılı Yasaya uygun olarak açık ihale yöntemi ile 27 Ekim tarihinde gerçekleştireceğiz. İhalemize ilgi duyan tüm firmalarımızı davet ediyoruz. EKAP’tan dosyalarını indirebilirler ve ihalemize katılabilirler. 2023 yılının ilk aylarında belediyemize ve vatandaşlarımıza konutlarımızı teslim etmeyi planlıyoruz. Bolumuza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

1 yorum yapılmış

  • üniversiteli5 Ekim 2021 - 08:14
    sen önce üniversite sapağı olan D-100 ışıklardan kampüse giden 1 km lik belediyeye ait olan yolu yap. kaç sen eoldu her yer delik deşik, bi bitiremediniz yolu, derdiniz yolu bitirmek değil millete eziyet etmek. bırakın bu algıyı reklamı tezgahı milleti salak yerine koymayı. iş yapın iş. yalakalarınızla kendi kendinize gaz verip millette sizi bi şey sanıyor

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.