Gazetecilerin çalışma şartları iyileştirilmelidir

Gazetecilerin çalışma şartları iyileştirilmelidir
10 Ocak 2021

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın, “Basın mensuplarının haklarının korunması, çalışma şartlarının günün ihtiyaçlarına göre güncelleştirilmesi ve iyileştirilmesi gerekmektedir” dedi.

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Sadettin Baskın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Sadettin Baskın mesajında, “Demokrasinin temel taşlarından olan basın; düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Basın mensuplarının haklarının korunması, çalışma şartlarının günün ihtiyaçlarına göre güncelleştirilmesi ve iyileştirilmesi gerekmektedir. Ülkemizdeki barış emekçileriyle birlikte Bolu’muzun Çalışan Gazetecilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, başarı dileklerimi sunarım” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.