KORONAVİRÜS YAYILIYOR!

Sağlık Bakanlığı, "Hayat Eve Sığar" uygulamasında tüm illerdeki vaka yoğunluklarını da görebiliyor. Bolu'da son gunlerde artan vaka sayılarından sonra ise harita adeta Bolu'yu kapladı.

KORONAVİRÜS YAYILIYOR!
11 Temmuz 2020

Haber Utku Cihan

Bolu'da son günlerde artan Koronavirüs rakamları Hayat Eve Sığar uygulamasında adeta Bolu'yu kapladı. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek salgın hastalık ile ilgili riskleri en az seviyeye indirmek ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilen mobil uygulamada Bolu Merkez ve tüm ilçeler hakkında da haritada bilgiler veriyor. 81 ilde yaşanan vakaların haritada görülmesi de Hayat Eve Sığar uygulaması ile de görüntülenebiliyor.

İŞTE BOLU KORONAVİRÜS HARİTASI

2 yorum yapılmış

  • No Bady12 Temmuz 2020 - 08:24
    Yalan yalan hayatları yalan inanmayın bunlara yok öyle birşey Bolu da 5 G yi kapatmışlardı 1 Temmuzdan itibaren yeniden açtılar. Halka korku verip istedikleri gibi yönetmek için uyduruyorlar bu senaryoyu. Kim hazırlamış o programı renkler mavi yeşil kafasına göre işaretlemiş bende yaparım onu.
  • Yes Fady13 Temmuz 2020 - 16:24
    işiniz gücünüz komplo kurmak 5g ile ne alakası var öyle bişey olsa herkez kapar azcık mantık

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.