Kupayı Rasim başkana getirdiler

Kupayı Rasim başkana getirdiler
25 Mayıs 2021

Uluslararası turnuvada 2.’lik Bolu’dan Ulusal Veteranlar Masterler Konfederasyonu tarafından her yıl Antalya’da düzenlenen uluslararası futbol turnuvasına katılarak 2. olan Bolu Masterler Futbol Kulübü Derneği, aldıkları kupa ile birlikte Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir’i ziyaret etti.

Her yıl Antalya’da uluslararası düzeyde gerçekleştirilen ve Beşiktaş, Galatasaray gibi büyük takımların yanı sıra dünyanın birçok yerinden yabancı takımların da katıldığı futbol turnuvasında Bolumuzu temsil eden Bolu Masterler Futbol Kulübü Derneği, turnuvayı ikinci olarak tamamladı.

Finalde Kocaeli Masterler takımına son dakika golü ile 2-1 mağlup olan Bolu Masterler Futbol Kulübü Derneği takımımız 2.’lik kupası ile Bolu’ya döndü.

Bolu Masterler Futbol Kulübü Derneği Başkanı Tolga Türker, Başkan Yardımcısı Dr. Rıdvan Çakmaz ve Genel Sekreter Erhan Yalçın, aldıkları kupa ile birlikte Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, “Bolumuza böyle bir gururu yaşattığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki yıl 1.’lik kupasını bizlere getireceksiniz, ben buna inanıyorum ve hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.