Mudurnu Ülkü Ocaklarından vatandaşlara bayrak jesti

Mudurnu Ülkü Ocaklarından vatandaşlara bayrak jesti
29 Ekim 2020

Mudurnu Ülkü Ocakları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Mudurnu’da esnaflara Türk bayrağı dağıttı.

Cumhuriyetin kuruluşunun 97. yıldönümü nedeniyle kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Mudurnu Ülkü Ocakları tarafından Mudurnu esnaflarına toplam 250 adet Türk bayrağı dağıtıldı.

Konu ile ilgili konuşan Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. Yılı münasebeti ile cumhuriyetin yegâne bekçileri Mudurnu Ülkü Ocakları olarak güzel ilçemizde 250 esnafımıza, şühedamızın kanlarından rengini alan şanlı Türk Bayrağı dağıttık. Ülkü Ocakları olarak Türkiye Cumhuriyeti Devletinin her daim sigortası olan Milliyetçi-Ülkücü hareketin neferleri, vatan-bayrak ve mukaddesat uğrunda mücadelemizi sürdürecek, bu yolda yılmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Programda emeği geçen başta Mudurnu Ülkü Ocakları Başkanımız Emrah Okuyucu’ya ve Başkan Yardımcısı İbrahim Kartal’a teşekkür eder, tüm şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet dileriz. Ne Mutlu Türk’üm Diyene!” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.