Özcan'dan Masterchef Eray'a tam destek!

Özcan'dan Masterchef Eray'a tam destek!
15 Ekim 2020

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef’te Boluyu temsil eden Eray Aksungur’a destek videosu gönderdi.

Haber:Ayşe Tavaş

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, TV 8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programlarından birisi olan Masterchef’te Bolu’yu başarı ile temsil eden Eray Aksungur’a destek videosu gönderdi, Başkan Özcan, "Bolu'nun öz evladı olarak Masterchef'teki başarılarını takip ediyoruz seninle gurur duyuyoruz. Bolu'muzu layıkıyla temsil edeceğine inanıyoruz. Tüm Bolu  senin için dua ediyor. Başarılı  olacağından eminiz" ifadelerini kullandı.

Masterchef Eray Özcan’ın mesajına yanıt olarak, “Değerli Tanju başkanım mesajınızı aldım teşekkür ederim. Bolulu vatandaşlarımızı ve sizin desteğinizi almak çok güzel Bolunun adını gururla Masterchefte taşımaya devam ediyorum iyiki varsınız tüm Boluya selamlar" diye söyledi.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.