Ulaşım yatırımları hayata geçiyor

Ulaşım yatırımları hayata geçiyor
26 Eylül 2020

Altyapı ve üst yapı çalışmalarında hız kesmeyen Bolu Belediyesi ekipleri, Aktaş ve Çıkınlar Mahallelerini birbirine bağlayan eski ve dar yolu yenileyerek, dev bir bulvara dönüştürdü.

Bolu Belediyesi, korona virüs salgınına rağmen planlı altyapı ve üstyapı çalışmalarını dört koldan devam ediyor. Aktaş Mahallesi ve Çıkınlar Mahallesi arasındaki eski ve dar yol, Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce başlatılan çalışmalar ile baştan aşağı yenilenerek, dev bir bulvar haline getirildi.

Aktaş Mahallesi Şehit Osman Çatana Sokak’tan başlayarak Çıkınlar Mahallesi’ne kadar uzanan bulvarda bir süredir devam eden hummalı çalışmalarda artık sona yaklaşıldı.

Asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor 

Belediye ekipleri, altyapı ile kaldırım, refüj gibi üstyapı çalışmaları tamamlanan bulvarda asfaltlama çalışmasına geçti.

Dün başlayan asfalt çalışmalarında bulvarın, duble yolunun, birinci kat sıcak asfalt serimi tamamlandı. Ekipler, ikinci kat asfalt serimini de kısa süre içinde tamamlayarak bulvarı trafiğe açacak.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.